online priem

cdg perunika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Телефони за контакти:

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

ПРИЕМЪТ НА ДЕЦАТА Е ОТ 01.09.2022Г, НО АКО ЖЕЛАЕТЕ ВАШЕТО ДЕТЕ ДА ПОСТЪПИ СЛЕД ТАЗИ ДАТА, МОЛЯ СВОЕВРЕМЕННО ДА НИ ИНФОРМИРАТЕ НА ТЕЛЕФОН 066 805 128.

ПРИ ПОСТЪПВАНЕ НА ДЕТЕТО СЛЕДВА ДА ДОНЕСЕТЕ СЛЕДНИТЕ ВЕЩИ:

1. РЕЗЕРВНИ ДРЕХИ И БЕЛЬО

2. ДОМАШНИ ОБУВКИ

3. ПИЖАМА

4. ШИШЕ ЗА ВОДА

5. МОКРИ КЪРПИ /ПО ЖЕЛАНИЕ/

ВСИЧКО ОСТАНАЛО СЕ ОСИГУРЯВА ОТ ДЕТСКАТА ГРАДИНА

БЛАГОДАРИМ ВИ, ЗА ДОВЕРИЕТО!

БАЗА 1

За деца, родени през 2019 или 2020г – 2

За деца, родени през 2017г или 2018 г. – 6

За деца, родени през 2016 г. – 2

 

БАЗА 2

За деца, родени през 2018г, 2019г. или 2020г – 2

За деца, родени през 2016г или 2017г – 10

 

Информацията е актуална към 16.06.2022г

 

СПИСЪК НА ПРИЕТИТЕ ДЕЦА В ДГ „ПЕРУНИКА“

ЗА УЧЕБНАТА 2022-2023Г 

БАЗА 1

Група „Смехорани“

1. Никола Красимиров Кръстев

2. Рая Людмил Пенчева

3. Мария Мариянова Няголова

4. Александър Иванов Илиев

5. Ана Росенова Костадинова

6. Калоян Димитров Илиев

7. Антонио Агамемнон Антониу

8. Зорница Ивайлова Симеонова

9. Мартин Минчев Пашов

10. Александрина Андреева Андреева

11. Ивайло Иванов Иванов

12. Никол Стилианова Костадинова

13. Светлозара Калоянова Паришева

14. Кристиан Ивайлов Иванов

15. Ивет Ивайлова Антонова

16. Никол Станчева Гатева

17. Симона Георгиева Антонова

18. Петър Радославов Рачев

19. Цветина Андреева Станева

20. Божидара Иванова Драганова

21. Виктор Мирославов Наумов

22. Александър Александров Христов

23. Йоана Павлова Борисова

24. Питър Илхан Раимов

25. Габриела Георгиева Колева

26. Денислав Росенов Стоянов

 

Група „Тигърчета“

1. Елизабет Цветан Станева

2. Екатерина Габриелова Владимирова

3. Радослав Габриелов Владимиров

4. Ивана Катева Костова

5. Андреа Петрова

6. Велиан Величков Събев

7. Борислав Евгениев Иванов

8. Цветослав Георгиев Колев

9. Симеон Илиянов Станев

10. Венислав Вениславов Илиев

11. Михаела Христова Куцилева

12. Калоян Михаил Павлов

13. Мартин Илко Илиев

14. Спасиян Любомиров Петров

15. Лора Станиславова Узунова

16. Мариян Христов Серафимов

17. Атанас Даниелов Валентинов

 

Група "Родолюбче"

1. Симона Анелиева Димитрова-2018г

2. Костадин Катев Костов – 2018г

3. Елизарея - Благовеста Христова Христофорова - 2018г


БАЗА 2

Група „Пинокио“

1. Биляна Симеонова Иванова

2. Александър Теодор Недялков

3. Петър Петров Казаков

4. Елена Мирославова Живкова

5. Димитър Мирославов Рошковски

6. Стилиан Антонов Ангелов

7. Анастасия Атанасова Митева